מרגיה הנדסה - פרוייקטים בעבודות מתכת
עברית
English
 
מבין לקוחותינו
מבין לקוחותינו

אודות החברה

 

חברת "מרג'יה הנדסה בע"מ" הינה חברה בבעלות פרטית אשר נוסדה בשנת 2007. חברת "מרג'יה הנדסה בע"מ" נוסדה ע"י האחים עאוני ועימאד מרג'יה. החברה מתמחה בביצוע והקמה של מתקני התפלה, תחנות כוח, תחנות שאיבה ועוד עבור חברות תעשיה מהמובילות בארץ. היכולות המקצועיות והניסיון הרב בביצוע פרויקטים מורכבים הציבו את החברה בקדמת החברות המובילות בתחום. הידע והניסיון שנצבר בחברה מאפשר לה לספק מענה לדרישות ההנדסיות הגבוהות והמגוונות של לקוחותיה תוך עמידה קפדנית בדרישות האיכות ולוחות הזמנים ובמחויבותה לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה, החל משלבי התכנון הראשונים, ליווי הפרויקט וכלה בגימור הסופי והפעלת המתקנים.

 

חברת "מרג'יה הנדסה בע"מ" מחויבת להעניק שירות איכותי המבוסס על מומחיות ומקצועיות, זמינות ונגישות  באופן שיענה בצורה הטובה ביותר על צרכי לקוחותנו. שביעות הרצון של הלקוח היא ערך עליון בעינינו. לפיכך, נעשה כל מאמץ להיות קשובים על מנת להעניק ללקוחתנו את הפתרון ההולם והיעיל ביותר בכל פרויקט. והחשוב מכל אינטראקציה ושיתוף פעולה מלאים ומיטביים בין כלל הגורמים המעורבים בכל פרויקט ופרויקט .

אנו מחויבים לאיכות ללא פשרות ופועלים לשיפור מתמיד.

 

החברה מחויבת לשמירה קפדנית על איכות הסביבה ונאמנה לתקני איכות מחמירים.

 

ההון האנושי והמקצועי שנבחר בהקפדה ב"מרג'יה הנדסה בע"מ" מהווה את הנכס העיקרי של החברה ומתאפיין בזמינות בכל עת ולאורך כל תקופת הפרויקט בניסיון ומיומנות גבוהים. עובדי החברה הינם מנהלי פרויקטים ומנהלי עבודה ועובדים מקצועיים. כמו כן לרשות החברה עומד צוות קבלני משנה המאפשר לה התארגנות מיידית להגדלת צוותים בהתאמה לצרכי הלקוח.

 

החברה מתמחה בהקמה ואחזקת מפעלים תעשייתיים :

  • עבודות הקמת מבני קונסטרוקציה.

  • הרכבת ציוד מכני.

  • הרכבת ציודים.

  • עבודות צנרת וריתוכים S.S  C.S  CR

 

 

מרג'יה הנדסה בע"מ  I  ת.ד.9154 , נצרת . מיקוד 16000 עאוני: 052-3200228  עימאד: 054-4796376 I  טל-פקס: 04-6564216  I  דוא"ל: marjieh.eng@gmail.com